Ha szeretnél egy új szakmát elsajátítani, csatlakozz csapatunkhoz, ahol a betanulástól kezdve folyamatosan támogatunk karriercéljaid elérésében. A napi szintű visszajelzések és pozitív megerősítések segítenek, hogy velünk együtt gyorsan építsd a karriered.

Jelentkezz hozzánk, hogy együtt szakszerű segítséget nyújtsunk az OTP Bank ügyfelei számára pénzügyeik kényelmes és gyors intézésében.

Fontos nekünk, hogy:

  • rendelkezz érettségi bizonyítvánnyal
  • szeress emberekkel telefonon kommunikálni és problémát megoldani
  • nyitott légy az újdonságokra, a folyamatos tanulásra, fejlődésre

Ezek a feladatok várnak nálunk:

  • hátralékos ügyfelek megkeresése, fizetési megállapodások kötése hátralékkezelési tanácsadás céljából
  • ügyféligények megismerése, megoldásokról való szakszerű tájékoztatás
  • ügyféligény alapú keresztértékesítési lehetőségek feltárása
  • bejövő hívások során érkező ügyfélkérdések megválaszolása
  • chat csatornánk történő ügyfélkiszolgálás

Ezért is érdemes hozzánk csatlakozni:

  • alapbéren felül teljesítményarányos prémium érhető el,
  • cafetéria mellett egészségpénztári és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást,
  • privát egészségügyi ellátást biztosítunk szerződött partnerünknél
  • vidám, összetartó csapat, támogató vezetés
  • hosszú távon stabil munkahely
  • munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
  • jól átlátható karrierutak

Munkavégzés helye: Budapest 9. kerület

Jelentkezési határidő: 2024.06.12.

Contact Center Hátralékkezelési Tanácsadó - Budapest, IX. kerület

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 12.06.2024