CNC TECHNIKUS (Megmunkáló üzem, 3 műszak)

Megbízónk  termékcsoportjában piacvezető nemzetközi csoport, amely az autóipar és más ágazatok számára fejleszt és gyárt fém- és m&#369anyag alkatrészeket és komponenseket, Közelmúltban létesített és felfutási fázisban lévő feldolgozott fémtermékeket gyártó magyarországi gyára számára keresünk tapasztalt és elkötelezett szakembert az alábbi feladatkörbe:

CNC TECHNIKUS (Megmunkáló üzem, 3 műszak)Feladatok

  • A megmunkáló üzem megfelelő működésének biztosítása
  • Gépek rendelkezésre állásának biztosítása, szerszámcserék lebonyolítása
  • Megmunkáló eszközök karbantartása, megbízhatóságának és optimális használatának biztosítása (MC, Digitális vezérlés, robot paraméterek, lerakás, mosó perifériák, szivárgás ellenőrzés)
  • A termelési mutatók vezetése, dolgozók motiválása
  • Termelési ütemterv nyomon követése, fejlesztések megvalósítása
  • A szerszám/gép programok és paraméterek megfelelőségének fenntartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Fanuc és Siemens vezérlési rendszerek és digitális vezérlés programozási ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Bejárás támogatása, albérleti támogatás
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helyeKomárom-Esztergom megye

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC TECHNIKUS (Megmunkáló üzem, 3 műszak), Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 24.10.2020