CNC Specialista

Csomagológépeket és palettázó berendezéseket tervező és gyártó partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:

Feladatok / Tasks

  • CNC forgácsoló programok írása a gyártó berendezésekre
  • CNC forgácsoló gépek kezelése, üzemeltetése
  • Minőségi alkatrészek legyártása
  • Technológiai dokumentációk folyamatos frissítése
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Kapcsolattartás az üzem egyéb részlegeivel

Amit nyújtunk / Offer

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha
  • Stabil vállalat, stabil munkahely
  • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével
  • Korszerű géppark és munkaeszközök

Requirements:
  • Gépi forgácsolói végzettség
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett, releváns tapasztalat
  • Heidenhain és/vagy Siemens vezérlők ismerete
  • Több műszakos munkavégzés vállalása
  • Túlórázási hajlandóság
  • Terhelhetőség
  • Pontos, precíz, önálló és igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság, és együttműködő készség, csapatszellem

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Full time

Published on 20.01.2021