CNC sorjázógép kezelőket

keresünk gépipari partnercégünkhöz Debrecenben.

Feladatok:

  • CNC sorjázógép biztonságos működtetése
  • Alapanyagok (fémlemezek) előkészítése
  • Sorjázási műveletek végrehajtása a gyártási tervnek megfelelően
  • Minőségellenőrzési feladatok végrehajtása a gyártás során
  • Előírt mérések végrehajtása, dokumentálása
  • Alap karbantartási feladatok elvégzése, géphibák kezelése
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Elvárások:

  • Szakirányú, szakközépiskolai vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • Előnyt jelent a fémipari vagy termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat, de pályakezdő CNC-sek jelentkezését is várjuk
  • Sorjázásban szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret
  • Felelősségteljes, önálló precíz munkavégzés, megbízhatóság, komplex gyártási folyamatok átlátása
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • A német és angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

Amit a cég kínál Önnek:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Külföldi betanulás lehetősége
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria)

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 518 6887-es telefonszámon keresztül kérhető!

CNC sorjázógép kezelő

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 30.06.2020