CNC marógép programozó - Tata

Feladatok:
• 3 tengelyes CNC marógépek programozása, kezelése és beállítása műszaki rajz és dokumentáció alapján
• Egyedi alkatrészek megmunkálása
• Aktív részvétel az aktuális szerszámproblémák megoldásában
• Elektródákhoz CAM program készítés és marás
• Adott munkafolyamat önálló végrehajtása
• Különböző projektekben való együtt működés

Elvárások:
• Gépi forgácsolói/CAD/CAM informatikusi, CNC programozói végzettség
• Műszaki rajz olvasási képesség
• Magabiztos, önálló személyiség
• Jó problémamegoldó képesség
• Csapatmunkában való proaktív részvétel

Előny:
• Releváns szakmai tapasztalat (egyedi gyártásban, hasonló munkakörben)
• FANUC vezérlés ismerete
• Fröccsöntő szerszámismeret
• 3D tervezőprogram felhasználói szintű alkalmazása (elsősorban Siemens NX)
• 5 tengelyes marógép programozási ismeretek

A munkáltató ajánlata:
• Versenyképes bérezés
• 1 műszakos munkavégzés (7-15 óráig)
• Családias munkahelyi légkör
• Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:
Tata

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari fröccsöntő szerszámokat gyártó tatai partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

Tata
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary technical school

Published on 03.02.2021