CNC GÉPKEZELŐ

Nem szereted a sorozatgyártást, a monotonitást? Portál vagy horizont marógépen dolgozol?

Szeretnéd megismerni a CNC - megmunkálást nagyméretű alkatrészekkel?

Szeretnél szakmailag fejlődni és a szakma csúcsára jutni egy jó csapatban?

Akkor nálunk a helyed!

Új beruházásunk eredményeként keresünk forgácsoló szakembereket az új köztes méretű (DMU 200 Gantry) gépünkre, széria és egyedi alkatrészek megmunkálására.

Jelentkezz hozzánk, ha nem hátrálsz meg a kihívásoktól, otthon vagy a fémforgácsolásban és tapasztalattal rendelkezel CNC gépkezelőként.

Feladatok

  • Gép alkatrészek 5 tengelyes megmunkálása.
  • Egyedi- kis szériás alkatrészek, hegesztett szerkezetek megmunkálása.
  • Megmunkált alkatrészek ellenőrzése.

Elvárások

  • Gépi forgácsoló, CNC forgácsoló végzettség
  • Megmunkáló gépen történő programozás ismerete, vezérlők ismeret
  • Szerszám ismeret
  • Rajzolvasási ismeret
  • Alapanyag minőségek, típusok ismerete
  • Minőségi munkavégzés

Előny

  • Nagyméretű alkatrészek, hegesztett szerkezet megmunkálása területén szerzett többéves tapasztalat
  • Nehézgépkezelői végzettség
  • CNC vezérlésű marógépen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Heidenhain iTNC530-as vezérlésű marógépen szerzett tapasztalat
  • Egyedi alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megfelelő munkakörülmények, jó csapat
  • Karrier terv, fejlődési lehetőség.
  • Kiemelkedő javadalmazási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time, Apprenticeships
2 years
Secondary technical school

Published on 15.04.2021