CNC gépkezelő

CNC gépkezelő munkatársat keresünk nyírbátori partnercégünk részére.

Feladatok

  • A CNC gépek biztonságos kezelése, működtetése
  • Gyártási műveletek végrehajtása CNC vezérlésű gépeken a gyártási program szerint
  • Alap karbantartási feladatok ellátása
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása

Elvárások:

  • Szakirányú, szakközépiskolai vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret
  • Felelősségteljes, önálló precíz munkavégzés, megbízhatóság, komplex gyártási folyamatok átlátása
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Alapbér
  • Béren felüli juttatások
  • Bejárási költségtámogatás

Előnyök:

  • CNC gépbeállításban, szerszámozásban szerzett tapasztalat (CNC élhajlító vagy CNC sorjázó vagy CNC profilozó)
  • Legalább 1-3 év termelő cégnél szerzett releváns tapasztalat

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
High school

Published on 16.09.2020