CNC Gépkezelő

A magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője,

a Polyax Kft.

munkatársat keres.

Béreink emelkedtek; 3 műszak vállalása esetén plusz juttatás!

Cégünk 1986 óta működő aktív forgácsoló üzem, főként autóipari területen tevékenykedünk. A folyamatos technológiai fejlesztésekkel párhuzamosan szeretnénk jelenlegi 80 fős csapatunkat lelkes, lojális és kiváló szakemberekkel bővíteni

Feladatok:

  • a beállított CNC gépek biztonságos kezelése, működtetése
  • előírt mérések elvégzése, dokumentálása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • pontos, igényes munkavégzés
  • minimum 2 műszak vállalása

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • jelenléti bónusz
  • bejárási támogatás
  • tiszta, kulturált, modern munkakörnyezet
  • kellemes légkör, fiatalos csapat
  • béreink emelkedtek
  • 3 műszak vállalása esetén plusz juttatás.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Székesfehérvár
Fejér
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 18.09.2020