Minőségmérnök menedzser

Membrán Technology Kft. Budapesten, a 10. kerületben autóipari, telekommunikációs és elektronikai ágazatban működő cégünk rugalmas és tapasztalt minőségi mérnököt keres, technikai háttérrel és tapasztalatokkal a sorozatgyártásban mint

az összes minőségi követelmény megtervezéséhez, ellenőrzéséhez és végrehajtásához a vállalatban.

A feladat magában foglalja a dokumentáció és az abból eredő munkamódszerek létrehozását, bevezetését és ellenőrzését.

Követelmények:

  • Mérnöki diploma
  • Gyártási és a vonatkozó folyamatirányítási modulok szakvéleményezése
  • Min. 3 év autóipari szakmai tapasztalat hasonló pozícióban vagy gyártásban
  • Az autóipari szabványok ismerete, IATF 16949
  • Auditori képesség
  • Jó kommunikációs készsség angol és német nyelven, szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kihívások és nagy fejlesztési képességek egy meglévő erős működő csapatban
  • Nyitott, barátságos munkakörnyezet
  • Teljesítményorientált versenyképes fizetés

Kérjük, küldje el önéletrajzát a fizetési igény megadásával!

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 16.08.2020