CNC Operátor

S.G.S. International Kft
Munkatársat keres

pozícióba.

Jöjjön és dolgozzon Nálunk CNC Operátorként!

Hazai és nemzetközi vevőkörrel rendelkező dinamikusan fejlődő budapesti cég keres megbízható, precíz munkatársat hosszú távú együttműködésre.

Modern, légkondicionált, tiszta gyártóüzem, gépenkénti elszívó rendszerrel. Jó hangulat, kellemes környezet, párosul a hatékony munkát értékelő lépcsőzetes fizetéssel. Folyamatos szakmai képzéseket biztosítunk!

Tanulni akaró, a szakma iránt érdeklődők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Termelésben résztvevő gépek működésének biztosítása,
  • Termelésben résztvevő gépek műszaki állapotának felügyelete,
  • Gyártásközben bekövetkező nem várt események korrigálásában való részvétel,
  • Szerszámcserék és korrekciók elvégzése,
  • Minőségellenőrzési követelmények betartása,
  • Alapszintű karbantartási feladatok elvégzése.

Elvárás:

  • Szakirányú végzettség,
  • Általános forgácsolási ismeretek,
  • Alapszintű méréstechnikai ismeretek (tolómérő, mikrométer, menetkaliber, profil projektor),
  • CNC eszterga vagy marógépkezelésben szerzett gyakorlat,
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre képes személyiség.

Előnyt jelent:

  • Gépek javításában, beállításában szerzett tapasztalat,
  • Hosszesztergákon való széria átállásokban szerzett tapasztalat,
  • Fogászati eszközök gyártásában való tapasztalat,
  • Megmunkáló gépek mechnaikus beálítása ( Szerszámozás, korrekciók, programbehívás )
  • Citizen vagy Star gépek ismerete.
  • Mitsubushi vezérlő ismerete

Néhány információ a meghirdetett pozícióval kapcsolatban:

  • Heti 40 óra munkavégzés két műszakban, 6-1414-22 óráig, az ebédszünetet nem kell ledolgozni (30perc),
  • Fix hétköznapi munkavégzés Hétfőtől – Péntekig. Kötelező túlóra nincs a cégnél.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és magára ismert, ne várjon – jelentkezzen fényképes önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Budapest
Pest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 12.12.2020