CNC FORGÁCSOLÓ

Feladatok:

  • Munkadarabok programjának megírása rajz alapján
  • Gép szerszámozása
  • Munkadarabok legyártása
  • Munkadarabok ellenőrzése (méret, minőség)

Követelmények:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • A következő CNC marós programozó vezérlők ismerete, önálló programozása: Heidenhain és/vagy Mazatrol és /vagy Hurco
  • CNC esztergályos: önálló programozás Siemens vezérlésű gépeken
  • Minimum 2 év tapasztalat egyedi munkadarabok gyártásában
  • Németországi munkavégzéshez legalább alapfokú német nyelvtudás

Előnynek számít:

  • CNC esztergályos programozó számára: Gildemeister CTX beta 1250 TC esztergaközponton szerzett programozási gyakorlat
  • Rugalmasság, nagy teherbírás

Juttatások:

  • Tapasztalattól függő bérezés megbeszélés alapján
  • Szállás hozzájárulás (Németországban ingyenes)

Munkavégzés helye:

  • Győr vagy Németország (München térsége)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Győr-Moson-Sopron
Full time

Published on 23.01.2022