CAM programozó

A Transmetallbau Kft. fémipari gyártásra, ill., CNC megmunkálásra szakosodott családi vállalat miskolci székhellyel és helyi, valamint németországi telephelyekkel. A vállalat több, mint 30 éves sikeres üzleti és szakmai múltra tekint vissza.

A Transmetallbau Kft.-t szenvedéllyel és kreativitással fémjelzett modern vállalatként akarjuk vezetni. Legyen része Ön is ezen törekvésünknek és vállalatunknak! Várjuk jelentkezését!

Az Ön feladatai:

  • CAM-Programozás
    • Marógép (3/5 tengely)
    • Eszterga
    • Komplettmegmunkálás (marás/esztergálás)
    • Többcsatornás- és ellenorsós megmunkálás
  • NC-/CNC megmunkálás stratégia fejlesztés CAD-rajz, -gép és -készülék bázison
  • Szimuláció és ütközés megtekintés
  • Hozzátartozó dokumentáció és adat rögzítés
  • Együttműködés az érintkező szerkesztő és termelő részlegekkel
  • 3D modell hozzá igazitás a CAM-Programozáshoz, pl. segéd geometria előállítás

Elvárásaink:

  • Sikeres forgácsoló, ipari szerelő vagy hasonló szakmai végzettség
  • Előny mester vagy technikus végzettség
  • Kiváló NC-programozói tapasztalat esztergálás/marásban
  • Kiváló tapasztalat rozsdamentes acélok megmunkálásában
  • Tapasztalat Mazak, Traub, Siemens, Heidenhain gép vezérléssel
  • Kiváló térbeli képzelőerő
  • 3-D CAD és CAM-rendszer programozás (Top Solid) előismeretek
  • Önkéntesség és egyéni felelősség vállalás
  • Magas minőség és költség tudatosság
  • Kiváló csapat képesség

Munkavégzés helye: Miskolc

Amit kínálunk:

  • Tudáshoz, tapasztalathoz igazodó kiemelt bér.
  • Cafeteria
  • 30 napon belüli munkakezdés
  • Utazási költségtérítés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés, 3 hónapos próbaidővel
  • Kulturált munkakörnyezet

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címre kérjük küldeni.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
1 year
Vocational school

Published on 05.07.2020