CNC élhajlító gépkezelő

Budapesti telephelyű fémipari vállalat keres agilis, munkatársat az alábbi pozícióra:

CNC élhajlító-gépkezelő

Feladatok:

  • A gyártó üzemben használatos technológiai eszközökkel történő munkavégzés
  • Az elkészült termékek mennyiségi és minőségi ellenőrzése.
  • Technológiai fegyelem és a minőségügyi követelmények betartása
  • A Cégnél rendszeresített bizonylatok folyamatos vezetése.

Amit kínálunk:

  • Megbízható, kiszámítható, stabil vállalati háttér
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes alapjuttatás, Cafetéria + jelenléti bónusz stb.

Akit keresünk:

  • CNC gépkezelői szakképzetséggel és / vagy 3 év szakmai tapasztalattal
  • CNC élhajlító, vagy CNC lézervágó gép vagy CNC stancoló gépkezelésben szerzett tapasztalattal rendelkezzen, fémipari - lemezmegmunkálás területen.
  • Műszaki rajz olvasás gyakorlati szintű ismerete feltétel
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiség
  • Orvosi alkalmasság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.

Requirements:
Qualities:
Company details:

Budapest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 2020-02-15