AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Nem tudod mit kezdj a szabadidőddel? Jól jönne egy kis plusz zsebpénz? Akkor jelentkezz diákmunkánkra, ahol cipőboltban mutathatod meg, mennyire vagy jó csapatjátékos.

Feladatok:

- Árumozgatás

- Árufeltöltés

Elvárások:

- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

- Sötét öltözet viselése (sötét nadrág, sötét cipő)

Amit kínálunk:

- Gyors szerződéskötés elektronikus úton

- Órabéren felüli pótlékok: éjszakai 15%; vasárnapi 50%; ünnepnapi 100%;

Munkavégzés helye:

- Nyíregyháza Stop Shop

- Nyíregyháza Nyír Pláza

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívd Tündét a 36-30-863-0020-as telefonszámon!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Cipőbolti kisegítő diákmunka - Nyíregyháza

Nyíregyháza
Full time

Published on 19.06.2021