Címkéző, szállításelőkészítő

Halfeldolgozó üzembe keresünk címkéző, szállításelőkészítő munkatársakat Szentgyörgyvárra. Ha érettségid van, várunk, és az alapbér mellé a jó munkádat is jutalmazzuk.

Feladataid a következők lesznek:

·rendelések alapján a legyártott termékek címkézése,

·szállítmányok, rendelések összekészítése, szállításra előkészítése,

·termékcsomagolás.

Te vagy a mi emberünk, ha

·legalább érettségivel rendelkezel,

·címkézőberendezésekkel és élelmiszeripari csomagológépekkel szerzett tapasztalat előnyt jelent,

·felelősségteljesen, precízen végzed a munkádat,

·nyitott vagy a tanulásra.

Amit kínálunk:

·egyszerűsített foglalkoztatásban történő munkavégzés (napi bejelentés),

·munkába járás támogatása,

·nettó 1.200 Ft/óra kereseti lehetőség, tapasztalatod és munkában elért teljesítményed alapján a béred növekedhet.

Szentgyörgyvár, 8393 Magyarország
Full time

Published on 21.05.2022