CC ügyfélszolgálati munkatárs

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

CC ügyfélszolgálati munkatárs - Budapest

Olyan kollégát keresünk, aki több műszakban (rugalmas beosztásban) call centerünkben fogadja lakossági és vállalati ügyfeleink hívásait; segíti őket a problémájuk megoldásában, tranzakcióik kezelésében, tájékoztatja őket a magas ügyfél-elégedettség elérése érdekében. Fontos számunkra, hogy ügyfeleink telefonon is olyan szolgáltatást kapjanak, ami megfelel igényeiknek.

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzéseken, tréningeken vehetsz részt nálunk
  • Megbízható vezetőket, segítőkész csapatot, családias légkört biztosítunk
  • Utazásod költségeit részlegesen megtérítjük
  • Fix alapbér + műszakpótlék + mozgóbér + BKJ jár jövőbeli kollégánknak
  • Határozatlan idejű munkaszerződést biztosítunk
  • Fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget adunk
  • Bankon belüli változatos fejlődési- előrelépési lehetőségek várnak Rád
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)színesítik mindennapjainkat

FELADATOK:

  • A bank lakossági és vállalati ügyfeleinek professzionális kiszolgálása
  • Az ügyfélkapcsolatok erősítése bejövő hívások kezelése során
  • Az ügyfélkérés és ügyfélproblémák lehető legrövidebb időn belül történő megválaszolása
  • A bank ügyfelei számára átfogó segítségnyújtás, és pénzügyi tranzakciók végrehajtása
  • Az elektronikus termékekhez (bank-, hitelkártya, NetBank) kapcsolódó ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása
  • Az ügyfelek teljes körű és magas szintű tájékoztatása, kiszolgálása telefonon keresztül

CSATLAKOZZ, HA:

  • Középfokú /szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan kezeled a számítógépet/MS Office programcsomagot
  • Csapatjátékos vagy
  • Fontos számodra, hogy elégedett legyen az ügyfél a Veled való beszélgetés után
  • Ügyfélközpontúság jellemez

ELŐNY:

  • Eurobank ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 14. kerület

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, pályázz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 04.10.2020