CAM-PROGRAMOZÓ

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Ha szeretnél a legfejlettebb technológiákkal dolgozó cégek egyikével dolgozni, és megfelelsz az alábbi követelményeknek, jelentkezz mielőbb!

Feladatok:

  • Munkadarabok CAM rendszerben történő programozása,
  • Készülékek, szerszámok, egyedi alkatrészek tervezése,
  • Programozáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Minimum 3 év CAM programozásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Legalább egy CAM rendszer ismerete (pl.: WorkNC, MasterCAM, Fusion 360).

Előnyök:

  • Idegen nyelvismeret (angol vagy német),
  • TEBIS CAM rendszer ismerete,
  • 3D-s tervezőprogramok ismerete (pl.: Catia, Solidworks).

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Bejelentett alapbéren felül juttatási csomag, bejárástámogatás,
  • Kiszámítható és erős, jövő orientált vállalat,
  • Innovatív környezet,
  • Családias, barátságos légkör.

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Pozíció területei:

  • Mérnöki / Műszaki területek: Tervezés/CAD-CAM/Pro-E/Catia

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Mór
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, két műszakban.
  • 1. műszak: 06:00-14:20
  • 2. műszak: 14:00-22:20
  • Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzoddal!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Fejér
Full time

Published on 28.10.2020