Call center vezető

ÉRDEKEL A HR ÉS A TOBORZÁS?
VÁR AZ euDIÁKOK TOBORZÓ CSAPATA!

Cégünk az euCSOPORT 16 éve van jelen a munkaerő kölcsönzés és közvetítés világában! Most saját csapatunkba keresünk kollégát! Ha egy fiatalos, központi helyen lévő irodában szeretnél dolgozni, ahová még kisállatot is hozhatsz akkor ez a Te helyed!

Call center vezetőt keresünk, saját csapatunkba!

Munkavégzés helye:
euDIÁKOK Iskolaszövetkezet, Budapest, 13. kerület Katona József utca 15.

Volt már olyan munkahelyed, ahová szerettél bejárni, mert érdekes feladatok és jó fej munkatársak vártak? Nálunk ez az alap! Legyél egy dinamikus, pörgős csapat tagja, és vesd bele magad a HR szakma világába!

Feladat, a call center működésének biztosítása, diákok toborzása, beosztások készítése, önéletrajz-szűrés, valamint mindezekkel kapcsolatos adminisztráció. Ha érdekel a toborzás és kiválasztás világa, ezt a munkát neked találták ki!

Feladatok:

  • 15-20 fős call center csapat koordinálása
  • operátorok kiválasztása, betanítása
  • rendszeres mentorálás feladatok, workshopok, napi munkavégzés keretein belül
  • napi munkafolyamatok megszervezése
  • heti/havi beosztások elkészítése
  • létszám és óraszámgazdálkodás
  • időszakos riportok készítése
  • társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Capitris gyakorlati programismeret
  • eredmény és sikerorientáltság
  • határozott, magabiztos fellépés
  • proaktív, megoldásorientált attitűd
  • ügyfélbarát hozzáállás
  • heti 40 óra munkavégzés
  • erős Excel tudás a gyakorlatban (teszteljük)
  • hosszú távú tervezés

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • rugalmas munkabeosztás
  • versenyképes bércsomag
  • korlátlan mobiltelefon előfizetés
  • fiatalos, lendületes csapat
  • csapatépítő programok

Jelentkezésed a munkára az alábbi email címen várjuk. Önéletrajzodban tüntesd fel bérigényed!

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 07.07.2020