Call Center munkatárs (Tab)

Creative Solution International Kft.
Azonnali kezdéssel keresünk megrendelőinkhez Call Center munkatársakat TABRA!

Ha érzed magadban a bizonyítást, de nem becsültek meg és szorgalmas vagy jelentkezz!

Call Center munkatárs (Sárvár)

Főbb feladatok, munkák:

  • bejövő hívások fogadása
  • kimenő hívások kezdeményezése
  • adatbáziskezelés
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyfelek teljeskörű tájékoztatása
  • napi és heti statisztikák, reportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum érettségi
  • felhasználói Pc ismeret (Excel, Word, Outlook), gyors gépelés
  • szorgalom, teljesítménycentrikus, önálló hozzáállás

Előny:

  • 1 éves releváns call centeri tapasztalat

Amit kínálunk:

  • összetartó, támogató csapat
  • stabil megrendelők
  • laptop, vagy PC illetve mobiltelefon
  • adatbázis hozzáférés
  • karrier lehetőség
  • korrekt alapbér, jutalom és prémium lehetőség
  • cafeteria, lojalitás ösztönző programok
  • céges rendezvények, csapatépítők, szakmai képzések

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével és motivációs levél csatolásával küldje el.

Tab, 8660 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required
High school

Published on 17.08.2020