Call Center munkatárs (Budapest III. Kerület)

Diákmánia Iskolaszövetkezet
Szeptemberi kezdéssel keresünk megrendelőinkhez Call Center munkatársakat Budapest III. kerületébe!

Ha érzed magadban a bizonyítást, de nem becsültek meg és szorgalmas vagy jelentkezz!

Főbb feladatok, munkák:

  • bejövő hívok fogadása
  • kimenő hívások kezdeményezése
  • adatbáziskezelés
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyfelek teljeskörű tájékoztatása
  • napi és heti statisztikák, reportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nappali aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • hosszútávó munkavégzés
  • felhasználói Pc ismeret (Excel, Word, Outlook), gyors gépelés
  • szorgalom, teljesítménycentrikus, önálló hozzáállás

Amit kínálunk:

  • összetartó, támogató csapat
  • rugalmas munkaidőbeosztás
  • stabil megrendelők
  • korrekt alapbér
  • részmunkaidős foglakoztatási lehetőség, akár heti 20-30 órában is

Heti 40 órás foglalkoztatás esetén nettó 207.000 Ft-os juttatás!!!

A munka szeptemberben kezdődik, de te most jelentkezz, hogy ne maradj le!

Küld el fényképes önéletrajzodat.

Budapest
Pest
Full time, Part time
no work experience required
High school

Published on 17.08.2020