CAD tervező, műszaki rajzoló

Egyedi- és kis sorozatú szerszámok és szerszámtartók gyártásával foglalkozó cég, gépészmérnök munkatársat keres
CAD tervező – műszaki rajzoló
pozíció betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Műszaki rajzok készítése, 3d modellezés
  • Konstrukciós és gyártási dokumentumok folyamatos karbantartása
  • Vállalatirányítási rendszerben való műszaki adatok rögzítése
  • Beérkező rendelések műszaki támogatása

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök végzettség
  • CAD tervezőprogram ismeret
  • Lelkiismeretes munkavégzés, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Creo 3D tervezőprogram ismeret
  • AutoCad tervezőprogram ismeret
  • Angol és/vagy olasz nyelvismeret
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Technológusi tapasztalat (CNC programozás-, Fanuc vezérlés-, marógépek ismerete)

Munkarend: egyműszakos munkarend: 7:30-tól - 16:00-ig
Bérezés: megegyezés szerint, cafeteria, 13. havi fizetés
Munkavégzés helye: Békéscsaba Ipari út 1-2 5600

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Békéscsaba
Békés
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 08.04.2021