CAD mérnök - Tatabánya

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Gyárthatósági tervek készítése
- Design finomítása, véglegesítése (különféle szimulációk, mérősablonok- és gyárthatósági tervek elkészítése)
- Autóüveg gyártásához szükséges műszaki- és alkatrészrajzok készítése a vevői igények alapján
- Autóüveg 3D mérősablonokhoz mérési pontok meghatározása
- Adategyeztetés a Program Managerekkel
- Alkatrészek, komponensek tervezése

Végzettség:
Egyetemi, főiskolai végzettség (műszaki végzettség)

Szakmai tapasztalat:
Min. 5 év autóiparban/gyártásban szerzett tapasztalat

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
- Aktív angol nyelv tudás szóban és írásban egyaránt
- 3D tervező rendszer ismerete (CATIA, ProE, Solid Edge, Inventor)
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Jó problémamegoldó készség

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarországon stabilan jelenlévő, csúcstechnológiájú multinacionális autóipari beszállító cég.

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 01.02.2021