C# fejlesztő / Webfejlesztő (br 650e – 900e HUF)

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünkkel és autóalkatrész kereső programunkkal a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számítunk. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezünk, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk a munkatársaknak.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

A Te feladataid:

  • A vállalat saját fejlesztésű ERP rendszerével integrált komplex weboldal és webshop fejlesztése
  • Adatbázis struktúra kialakítása, a hozzá tartozó felület tervezése
  • Piacvezető logisztikai szolgáltatási folyamatok megvalósításában való részvétel
  • Meglévő rendszerek támogatása, továbbfejlesztése
  • Együttműködés a cégen belüli /társosztályokon dolgozó/szoftverfejlesztési szakemberekkel, projektvezetőkkel és az üzleti területek funkcionális vezetőivel.
  • Hibaelhárításban való részvétel
  • Pontos, jól tesztelhető dokumentáció készítése

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1+ év .NET, C# fejlesztői tapasztalat
  • Webes technológiák ismerete (.NET Core, HTML, CSS, JS, Bootstrap)
  • Angular ismerete
  • Bármely SQL script nyelv ismerete
  • Visual Studio fejlesztői környezetben való jártasság
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges)
  • Agilis módszertannak megfelelő munkavégzés

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Mobil alkalmazásfejlesztésben (Android, iOS) szerzett tapasztalat
  • Verziókövető rendszerekben való jártasság
  • Bankkártyás fizetési felület ismerete
  • Webes interfészek integrálásban szerzett tapasztalat
  • MS SQL adatbázishoz kapcsolódó alkalmazás fejlesztési tapasztalat

Amit Neked kínálunk:

  • Bérsáv: tapasztalattól függően havi bruttó 650.000-900.000 Ft + mobiltelefon +laptop
  • Professzionális munkakörülmények, modern fejlesztői környezet
  • Hosszú távú perspektíva

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatát (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Budapest
Pest
Budapest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 02.08.2020