keressük egymást! fogyatékosság-barát munkahely

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel.

Beszerző
(elektronikai alkatrész beszerzés)

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges elektronikai mechanikus alapanyagok beszerzése a vevői igényekkel összhangban
  • A vevő igényeinek megfelelően az anyagok újrarendelése és az anyagkészlet napi folyamatos nyomonkövetése.
  • Vállatirányítási rendszer ismerete, használata
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal angol nyelven
  • Megrendelések beérkezésének szabályozása a készletszint optimális szinten tartása céljából
  • Beszállítói reklamáció indítása a minőségügyi osztály közreműködésével
  • Eszkalációs folyamat betartása, fizetési határidők kezelése
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Folyamatok egyszerűsítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett alapanyag beszerzői tapasztalat
  • Aktív Angol nyelvtudás, jó kommunikációs készség
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek: MS Office
  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precízítás,döntésképesség

Amit nyújtunk

  • Cafeteria
  • Versenyképes bér
  • Sok egyéb dolgozói juttatás, kedvezmények
  • Albérlet támogatás
  • Kiváló bejárás támogatás
  • 21 éves stabil növekvő cég
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek
  • Helyben, ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Amerikai multinacionális munkakultúra

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Buyer / Beszerző

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
2 years
Bachelor

Published on 14.03.2020