Business Analyst – Pécs (6279)

Német tulajdonban álló partnercégünk kontrolling csapatába keresünk új kollégát Business Analyst munkakörbe. A cég nemzetközileg is kiemelkedő a berendezés- és gépgyártás területén.

Jövőbeni feladataid:

  • adatbázisok kezelése, elemzése
  • rendszerek közötti kapcsolatok felmérése, szükséges kapcsolatok felépítése
  • automatizált folyamatok felülvizsgálata, karbantartása, újak létrehozása
  • adatbányászati és statisztika módszertanok alkalmazása
  • CO tervező szoftver (IBM Cognos/TM1) rendszerfejlesztése
  • vezetői háttéranyagok elkészítése, prezentációkészítési feladatok

A pozícióval járó követelmények:

  • szakirányú végzettség (közgazdaság, matematika, statisztika, gazdasági informatika)
  • SQL vagy egyéb adatbázis programozási nyelv ismerete
  • Excel visualbasic programnyelv ismerete
  • hasonló területen szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás
  • innovatív gondolkodásmód, proaktív személyiség, aki szakmai kíváncsisággal és a fejlődés belső igényével rendelkezik
  • önállóság, projektszemlélet
  • jó elemzői készség, a rendelkezésre álló adatok fontos üzleti információvá való átformálásának képessége

Előnyt jelent:

  • folyamatautomatizálás területén szerzett tapasztalatok (RPA, ETL stb.)

Amit a cég kínál:

  • nemzetközi szakmai tapasztalat és fejlődési lehetőség
  • kihívást jelentő feladatok
  • lendületes, összetartó csapat
  • tudással és tapasztalattal arányos bérezés

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezz angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével az alábbi linken:

Pécs
Full time

Published on 16.09.2020