Similar jobs like this one

Pozíció leírása / Job description

Kereskedelmi szektorban működő nagyvállalati ügyfelünk számára keresünk pénzügyi kontrolling területen tapasztalt kollégát.

  • Tervezés, terv-tény összehasonlítás, elemzés-ellenőrzés
  • Havi pénzügyi zárások, jelentések, rendszeres és eseti riportok készítése
  • Jelentési rendszer folyamatos fejlesztése, megbízhatóságának javítása, utánkövetés
  • Business Review reporting: a diverzifikációs üzleti területek értékesítésének és eredményének folyamatos elemzése, jövőbeni folyamatok előrejelzése
  • A területén induló projektek üzleti tervének elkészítése és nyomon követése
  • Management információk biztosítása, elemzési (KPI) adatbázisok felállítása és üzemeltetése
  • Saját területen (üzletágban) releváns piaci folyamatok nyomon követése, az üzleti kockázatok feltárása, javaslatok megfogalmazása
  • A csoportszintű üzleti tervezési folyamat támogatása eredmény, CAPEX és cash-flow szempontból
  • Üzleti tervezési folyamatainak támogatása, döntéstámogatás

Elvárások / Requirements

  • Minimum 3 év kontrolling/üzleti elemzői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség pénzügyi területen
  • Középfokú angol nyelvismeret (elsősorban írásban)
  • BI (adattárház), illetve SAP rendszer FI/CO moduljainak felhasználói ismerete
  • Táblázatkezelő és adatbázis-kezelő magas szintű ismerete
  • A precíz, felelős, pontos és következetes munkavégzés
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kommunikációs, prezentációs készség
  • Kis- vagy nagykereskedelmi, disztribúciós területen szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag, kockázati baleset- és életbiztosítással
  • Támogató céges kultúra és munkatársak
  • Folyamatos szakmai támogatás, rendszeres képzési lehetőségek
  • Változatos, kihívást feladatok
  • Teljes home office a járványhelyzet alatt, egyébként havi 12 nap home office

Randstad Hungária Kft. logó

Business Analyst

Budapest
Full time

Published on 07.07.2021