Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

Business Analyst

pozíció betöltésére

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

  • Részvétel lakossági hiteltermékek kifejlesztésében;
  • Részvétel lakossági hiteltermékeket érintő fejlesztések tesztelésében;
  • Részvétel lakossági hiteltermékek informatikai rendszereken történő implementációjában;
  • Részvétel lakossági hitelezési folyamatok újra tervezésében, folyamatos optimalizálásában;
  • Lakossági hitelezéshez kapcsolódó ad-hoc adatigénylések kinyerése éles rendszerekből;
  • Részvétel a felügyeleti szervekkel történő folyamatos és eseti kapcsolattartásban;
  • Üzletági adatszolgáltatások menedzselése társterületek vagy hatóságok irányába;
  • Lakossági hitelezést támogató IT rendszerek fejlesztési igényeinek meghatározása, rendszerspecifikáció;
  • Részvétel éles IT rendszereken bekövetkező hibák elhárításában;
  • Termékfejlesztéssel kapcsolatos kommunikációs és oktatási anyagok elkészítése a társterületek és felhasználók számára.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Műszaki diplomával rendelkezel;
  • Strukturált, lean szemléletű gondolkodásmód jellemez;
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség jellemez;
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására;
  • Könnyen és hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat;
  • Excel tudásod magas szintű;
  • Csapatjátékos vagy;
  • Pályakezdők jelentkezését várjuk.

Jelentkezésednél előnyt jelenthet:

  • Pénzintézetnél, lakossági hitelezési területen szerzett tapasztalat;
  • SQL ismeret;
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Barátságos munkakörnyezet.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 08.02.2021