Brake system - Application Software Engineer

Brake System - Application Software Engineer

Ha szeretnéd megismerni hogyan működik a különböző vasúti járművek fékrendszere a metrótól a nagysebességű vonatokig, és szeretnéd, ha az általad fejlesztett/tesztelt szoftver egy összetett elektro-pneumatikus rendszert vezéreljen akkor közöttünk a helyed!

Ezek lesznek a feladataid

  • Feladatod lesz vasúti fékvezérlő rendszerek szoftverének fejlesztése és/vagy tesztelése
  • Rendszer- és szoftverkövetelmények elemzése
  • Fékvezérlő alkalmazások teszt specifikációjának elkészítése
  • Modul tesztek fejlesztése, futtatása „software in the loop” környezetben
  • Automatizált tesztek fejlesztése, futtatása „hardware in the loop” környezetben.
  • A teszt eredmények kiértékelése, proaktív részvétel a megtalált hibák okainak feltárásában
  • A teszt eredmények dokumentálása
  • A validáció, illetve a beüzemelés műszaki támogatása
  • Részvétel code-review-n illetve szoftver auditon.

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Szakirányú végzettség: Informatikus, villamos-, mechatronikai- vagy gépészmérnök, illetve programozó-, programtervező matematikus, fizikus
  • Programozási ismeretek (C/C++)
  • Mérnöki szemlélet, képesség összetett rendszerek gyors megértésére
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, jó problémamegoldó képesség

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Grafikus szoftverfejlesztő eszközök (CASE eszközök) ismeretével rendelkezel (Ascet, CodeSys, Simulink)
  • Autóipari tapasztalatod van
  • Német nyelvtudással rendelkezel

Miért válassz minket?

  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz, rekreációs szobával, sportolási lehetőségekkel
  • Kiemelkedő bérezéssel és széles juttatási csomaggal számolhatsz
  • Nálunk kötetlen és rugalmas munkaidő van, home office lehetőséggel
  • Lehetőséged nyílik nemzetközi projektekben való részvételre
  • Ha szeretnéd fejleszteni szakmai skilljeidet, mi támogatunk ebben: konferenciákon, képzéseken, oktatásokon vehetsz részt általunk
  • Innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal dolgozunk
  • Támogató és jó hangulatú csapatban történik a munkavégzés
  • További szakmai fejlődési lehetőségek biztosítunk: Szenior Tesztelő, Szenior Fejlesztő, Rendszermérnök

Munkavégzés: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma, regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon és töltsd fel önéletrajzod. Kérlek, kattints a jelentkezés gombra.

Budapest
Pest
Full time, Apprenticeships
no work experience required
Bachelor

Published on 25.02.2021