BOLTI ELADÓ - KISZÁLLÍTÓ

Fiatalos, lendületes csapatunk bővítésére keresünk további munkatársat

munkakör betöltésére, azonnali kezdési lehetőséggel.

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése szaküzletünkben
  • Akkumulátor csere elvégzése
  • Vásárlók maximális segítőkész és udvarias kiszolgálása
  • Telephelyeink közötti áruszállítás
  • Áru mozgatása

Kitétel:

  • Középszintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Debreceni lakhely
  • B+E vagy B+C+E kategóriás jogosítvány
  • SAP ismeret
  • Kereskedelmi tapasztalat és műszaki ismeret
  • Autóelektronikai jártasság

Amit nyújtunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fix bérezés + jutalék
  • Lendületes csapat
  • Munkaruházat

Ambiciózus PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amennyiben az alábbi szempontjainkat testhezállónak gondolod, akkor jelentkezz FÉNYKÉPES önéletrajzoddal hozzánk!

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 11.05.2021