Biztonsági vezető

Munkavégzés helye: Jászfényszaru
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idő
Napi munkaidő: Teljes munkaidő (8 óra)

Olyan Pályázó jelentkezését várjuk, aki szeretne betekintést nyerni egy 25 focipálya méretű gyárterület és több mint 2200 munkavállaló napi biztonságának a megszervezésébe! Amennyiben képesnek érzi magát, hogy a tudásával, ötleteivel hozzájáruljon Európa egyik legnagyobb szórakoztató-elektronikai gyártó vállalatának sikereihez, jelentkezzen most!

Rövid leírás

Multinacionális partner cégünk számára keresünk most új munkatársat Biztonsági vezető pozícióban.

Főbb feladatok

  • A szolgáltató által ellátott élőerős őrzés feladatainak koordinálása, rendszeres ellenőrzése és auditálása;
  • Biztonsági szabályzatok elkészítése, bevezetése, betartása;
  • A globális vállalati előírások beillesztése a helyi szabályozásokba;
  • Gyártási és logisztikai folyamatok nyomon követése;
  • A biztonságtechnikai változásokhoz szükséges teendők megtervezése;
  • A biztonsági oktatások, tréningek megszervezése és lebonyolítása a munkavállalók és a külső partnerek részére.
  • Önállóan képviseli a biztonsági szakterületet, tanácsaival folyamatosan támogatja a logisztikai és termelési területeket, különös tekintettel a készáru kezelésére;
  • Belső incidensek/rendkívüli események kivizsgálása.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség (Bsc/Msc) rendészeti, biztonságtechnikai területen;
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Határozott fellépés, kihíváskedvelő, dinamikus személyiség.

Pályázás során előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakör állandó pörgéssel, egy fiatalos, lendületes csapatban;
  • Karrier- és fejlődési lehetőség;
  • Továbbtanulási lehetőségek támogatása, belső tréningeken, konferenciákon és külföldi kiküldetésen való részvétel;
  • Béren kívüli juttatások, napi munkába járási támogatás;
  • Ingyenes étkezési lehetőség, konditerem használat;
  • Kulturális programok és tevékenységek támogatása (Sport, színház, mozi).

Jászfényszaru, 5126 Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 25.10.2020