Biztonsági szakértő

Új munkatársunk feladatai lesznek
- szakterületét érintően vizsgálja a bekövetkezett baleseteket, tűzeseteket, vagy veszélyes áru ellenőrizetlen szabadba jutásából bekövetkezett eseteket, azok okait és behatárolja a felelősöket
- irányítja és vezeti a több szakterület szakmai képviselő bevonását szükségessé tevő rendkívüli események vizsgálatát a rendkívüli esemény körülményeinek teljes körű feltárását
- a szakterületének megfelelően részletes technológiai ellenőrzést végez, a feltárt hibák esetén intézkedést kezdeményez a káresemények megelőzésére

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- felsőfokú állami iskolai végzettség (egyetem, főiskola)
- MÁV tiszti forgalmi, pálya- és hídfenntartási, gépészeti, távközlési, erősáramú, ill. biztosítóberendezési, vagyonvédelmi tanfolyamai, balesetvizsgálói vizsga
-1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye
Miskolc

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-01-15

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Miskolc
Full time

Published on 14.01.2021