Az OTP Csoport Kelet-Közép-Európa meghatározó bankcsoportja. Tizenkét országban, több mint 19 millió ügyfelet szolgálunk ki modern eszközökkel, a pénzügyi termékek széles palettájával. Európában is egyedülálló sikereinket a régióban található központunknak és 70 éves múltunknak köszönthetjük: jól értjük ügyfeleink igényeit, nyitottak vagyunk az innovációra, fejlődésünket a kiszámítható, stabil működés határozza meg. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerekben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

BI DevOps Expert - Regulatory Reporting

Feladatok:

  • MS SQL adatbázisok fejlesztése és üzemeltetése regulatory reporting területen
  • Külső és belső reporting igények értelmezése a megrendelő területtel közösen, részvétel az IT megoldás megtervezésében, IT fejlesztések megvalósítása, IT tesztek (Unit/Integration/Non Functional) elvégzése, a UAT tesztek támogatása, releváns dokumentációk karbantartása
  • Az IT change és release management tevékenységek operatív végrehajtása
  • IT alkalmazások, adatbázisok és folyamatok üzemszerű működtetése
  • Az adatok minőségének folyamatos monitorozása és javítása, visszacsatolás az adatforrások felé
  • A reportok end-to-end előállítási folyamatának folyamatos egyszerűsítése, hatékonyabbá tétele, automatizálása
  • Regulatory reportokkal kapcsolatos projektekben, illetve ad-hoc feladatokban történő részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai, matematikai, pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • MS SQL Server (DB Engine, SSIS, SSAS) magas szintű ismerete
  • Hatékony kommunikációs képesség, csapatban történő munkavégzés
  • Önálló, proaktív munkavégzésre való képesség
  • Eredményorientáció, problémamegoldóképesség, analitikus gondolkodás, alapos munkavégzés, rendszer- és folyamatszemlélet
  • Integritás és megbízhatóság

Amit előnynek tartunk:

  • Banknál/pénzügyi szolgáltatónál/felügyeleti szerveknél, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ASP.NET, C#, SharePoint, TFS, Powershell ismerete
  • Internet Information Services (IIS) magas szintű ismerete (Server Manager)
  • Szakmai angol nyelv ismerete (szóban és írásban)

Amit ajánlunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
  • Változatos, kihívást és szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő, innovatív munkakörnyezetben
  • Támogató csapat és jó hangulatú munkahelyi légkör

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 15.08.2020