Beültető-gépkezelő (Tiszaújváros)

Tiszaújvárosi elektronikai bérgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársakat BEÜLTETŐ-GÉPKEZELŐ munkakörbe azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak önre?

  • Gyártási folyamatban használt gépek és berendezések szakszerű üzemeltetése
  • Gépek működésének biztosítása, karbantartása, javítása
  • Előírt alkatrész adatbázis használata
  • SMT gépek üzemeltetése, kezelése és ellenőrzése
  • Hibaüzenetek értelmezése, beavatkozás és a felettes értesítése
  • Első darab jóváhagyásának elvégzése
  • Átállási listák kitöltése
  • Alapanyagokkal való előírás szerinti gazdálkodás
  • Részvétel az optimális termelési mutatók elérésében

Milyen feltételekkel csatlakozhat hozzánk?

  • Középszintű iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Műszaki beállítottság

A munka betöltésénél előnyt jelent:

  • Gépész vagy elektronikai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Cafeteria 11.200 Ft
  • Teljesítménypótlék
  • Túlóra lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat a környező településekről (pl. Rátka, Tállya, Legyesbénye, Szerencs, Bőcs, Sajóhídvég, stb.)
  • Üzemanyag támogatás
  • 100% távolsági Volán járat bérlet térítés
  • 86% helyi tömegközlekedés bérlet térítés
  • Meleg étkezési lehetőség és jól felszerelt szociális helységek biztosítottak

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Tiszaújváros
  • Műszakrend: 3 műszakos, 12 órás munkarend
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva. További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 275 7896

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Tiszaújváros
Full time
Primary school

Published on 26.02.2021