Betanított gépi és külterületi takarító

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Maklár telephelyünkre üzemeltetési feladatok ellátása céljából az alábbi munkakörbe munkatársat keresünk:

Feladatok, felelősségi körök:

  • A munkaterület kézi és gépi takarítása a csoportvezető utasításai alapján
  • A gyártási és egyéb területekről a hulladék szelektív összegyűjtése, tárolóba hordása és tömörítése
  • Külső területek: járdák, parkolók, rámpák és dohányzók takarítása
  • Téli szolgálatban kézi és gépi hó eltakarítás, só szórása, seprés
  • Szükséges gépek – traktorok, fűnyírók, porszívók, vízszívó, szőnyegtisztító gép, - valamint egyéb kézi eszközök és szerszámok rendeltetésszerű használata
  • A gépeken és eszközökön szükséges napi karbantartási/tisztítási feladatok elvégzése

Munkatársainknak, amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret

Feltételek a pozíció betöltéséhez

  • 8. általános iskolai végzettség
  • Betanított gépi-takarítói ismeretek
  • Udvarias kommunikáció

Előny:

  • Maklári lakhely

Munkavégzés helye: Maklár

Pályázati anyagát (magyar nyelvű önéletrajzát) a pozíció megjelölésével várjuk!

Maklár, 3397 Magyarország
Heves
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 23.02.2021