Betanított szerelő (Szeged)

Superbrands díjas földgázszolgáltató partnerünk megbízásából

Betanított szerelő

kollégákat keresünk egy műszakos kedvező munkarenddel akár azonnal kezdéssel.

Hová keressük leendő kollégánk?
Szeged

Amik a feladataid lesznek:

  • a gázelosztó és csatlakozó vezetékek üzembe helyezése, gáztalanítása, valamint a beépített elzáró szerelvények és azok tartozékainak, műtárgyainak ellenőrzése, karbantartása, javítása és az üzemzavarok feltárása, elhárítása
  • mérő és nyomásszabályozó csere
  • gázhálózaton nyomásmérések végzése
  • készenléti szolgálatban való részvétel

a munkavégzés helye változó, hiszen terepen fogsz dolgozni

Amivel rendelkezz a jelentkezés pillanatában:

  • gépész szakmacsoporthoz tartozó alapképzettség
  • gépjármű vezetői engedély
  • együttműködési készség, önálló munkára való alkalmasság, pontos munkavégzés
  • jó fizikum
  • szeresd a jövős – menős – autókázós munkát

Nem feltétel, de előnyt jelent:

  • legjobban annak örülnénk, ha víz és/vagy gáz szerelői munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • és / vagy gázvezeték- és készülékszerelői szakképesítésed van
  • nyomvonalas közmű szolgáltatás területén szerzett tapasztalat
  • középfokú gépészvégzettség (érettségi)
  • mestervizsga, PE/acél hegesztő minősítés vagy nyomásszabályozó állomás karbantartói vizsga

Amit a cég tud nyújtani az elvégzett munkádért:

  • teljesen felszerelt céges autót bocsát rendelkezésedre
  • vonzó juttatási csomag, melynek része a kiemelkedő cafetéria, évi br. 500.000 Ft
  • egészségbiztosítás, élet - és balesetbiztosítás már az első naptól
  • kiszámítható, fix munkaidő, ami mellett szabadidőd is lesz
  • munkába járás támogatása
  • fejlődési lehetőség, fontos, hogy szeress tanulni, tudásod megújítani, mert várhatóak szakirányú képzések
  • változatos munkakörnyezet

lakóhelytől távoli munkavállalás esetén a vállalat mobilitási programja keretében, támogatja az új munkavállaló lakhatását

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérlek, hogy önéletrajzod küldd meg részemre, vagy jelentkezz a 06-30-555-9445-ös telefonszámon!

Várjuk jelentkezésed!

Szeged
Csongrád
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-19