Betanított munkatárs

Betanított munkakörre keresünk új kollégákat összeszerelési feladatok ellátására, gravírozásra, üzemterület rendben tartására, csomagolásra győri telephelyeinkre.

Amennyiben szeretnél részese lenni dinamikusan fejlődő cégünknek, várjuk jelentkezésed!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Összeszerelői munkálatok ellátása üzemcsarnokunkban,
  • Gravírozás,
  • Csomagolás,
  • Üzemterület rendben tartása

Elvárások:

  • Min. középiskolai végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Szerszám használati ismeretek
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Cafetéria

A Tricon Hungary Kft. a dán Tricon csoport tagja, mely vevői rendelésre készít speciális igények szerint villamos berendezéseket , vezető hazai és külföldi megrendelőknek. A legtöbb termékünk az export piacokon kerül értékesítésre.

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time, Apprenticeships
no work experience required
Secondary school

Published on 04.02.2021