Betanított munkatárs - 2 műszak Kecskeméten!

Az alábbi feladatokat kell ellátnod:

  • Egyedi gyártásban, alkatrészek összeszerelése.
  • Alumínium profilokból és öntvényekből álló házak összeszerelése;
  • Műszaki rajzok olvasása, kézi szerszámok használata

Elvárások / Requirements
Elvárásunk feléd:

  • Elegendő ha 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • 2 műszakos munkarend vállalása

#helpingsouthbluecollar
Amit nyújtunk / Benefits
Ezek a legfontosabbak, amelyeket biztosítunk munkádért cserébe:

  • 1300-1375 Ft-os órabér
  • Műszakpótlék, bónusz juttatás
  • 100%-ban térítjük a helyi bérlet árát vagy az alábbi településekről céges buszjáratainkkal tudsz közlekedni:

Jakabszállás, Bugac, Orgovány, Kunszentmárton, Csépa, Tiszaalpár, Tiszakécske, Nagykőrös, Szentkirály, Tiszasas, Tiszaug, Tiszabög, Lakitelek, Nyárlőrinc, Szelevény, Alsómonostor.

Érdeklődni a 0630/981-3301 telefonszámon

Kecskemét
Full time

Published on 22.01.2022