Similar jobs like this one

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Állást keresel? Megbízható, precíz munkatársnak tartod magad?

Akkor ez az ajánlat Neked szól!

Betanított munkásokat

keresünk körösladányi partnercégünk részére!

Feladataid lesznek (3 műszakos munkarendben) :

  • Töltősor specifikus munkafolyamatok elvégzése
  • Késztermékek kartonozása, csomagolása
  • Csomagolóanyagok összekészítése
  • Minőségellenörzés
  • Terület tisztán tartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóség
  • Felvétel előtt tesztírás

Amit biztosítunk:

  • Cafeteria
  • Ingyenes buszjárat
  • Béren kívüli juttatás
  • Étkezési hozzájárulás
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Jelenléti bónusz
  • Safety bónusz

"Jelentkezem" gomb megnyomásával
Személyesen irodánkban: Get Work Trend Kft. 5516 Körösladány Széchenyi utca 1. (Nyitva tartás H-P 8-16 óráig)
Telefonon: 06-20-444-7400, 06-66-475-560

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Betanított munkás (REC_2019_3_67)

Körösladány, 5516 Magyarország
Békés
Full time, Apprenticeships
no work experience required
Primary school

Published on 04.02.2021