Raktári munkatárs

Raktári  munkatársakat keresünk München környékére

Pályázati referencia szám: 2021-102 - kérem feltéltenül megadni !!

Munkaköri leírás

  • kissebb, könnyű  áru kommissziózása
  • az darabok szkennelése és csomagolása
  • kartonok szállításra való előkészítése
  • férfiaknak, nőknek egyaránt ajánlott

Amiért érdemes jelentkezni:

  •  2 műszakos munkarend, heti 35-40 órás munkahét
  • túlórára való lehetőség
  • határozatlan idejű német munkaszerződés
  • tarifa feletti bérezés plussz adón kívüli járadék
  • munkába való bejárás saját gépkocsival vagy szervezett személyszállítással történik

Amit elvárunk:

  •  alapszintű német nyelvtudást, de nem feltétel
  •  hosszútávú munkavállalási szándék
  • megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem
  • saját gépkocsi előny jelent

Kizárólag  megbízható, lojális és hosszútávú munkát keresők jelentkezését várjuk.

Jelentkezni lehet kizárólag német nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva!

A mindenkori beutazási szabályok érvényesek!

Germany
Regensburg
Full time
no work experience required

Published on 08.04.2021