Betanított munkás

Betanított munkatársakat keresünk Regensburg környékére

Pályázati referencia szám: 2021-103 - kérem feltéltenül megadni !!

Munkaköri leírás

  • kissebb-nagyobb fém és műanyag alkatrészek kommissziózása
  • az darabok szkennelése és csomagolása
  • kartonok szállításra való előkészítése
  • férfiaknak, nőknek egyaránt ajánlott

Amiért érdemes jelentkezni:

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • határozatlan idejű német munkaszerződés
  • hosszútávú munkalehetőség (nem szezonmunka)

Amit elvárunk:

  • hosszútávú munkavállalási szándék
  • megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem
  • többműszkos munkarend, rugalmas hozzáállás
  • erős alapszintű német nyelvtudás legalább A2-es szint (tesztet kell írni!)
  • német nyelvű önéletrajz

Kizárólag  megbízható, lojális és hosszútávú munkát keresők jelentkezését várjuk.

Jelentkezni lehet kizárólag német nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva!

A mindenkori beutazási szabályok érvényesek

Germany
Regensburg
Full time
no work experience required

Published on 08.04.2021