Betanított munka br. 244.500 Ft/hó juttatási csomaggal

Keresnél havonta akár br. 244.500 Ft-ot?
Dolgoztál már gyárban és bővítenéd tapasztalataidat?
Esetleg pályakezdőként próbálnád ki magad ezen a területen?
Mi tudunk egy szuper lehetőséget neked!

Miért éri meg jelentkezned? Mert...

  • br. 244.500 Ft/hó juttatási csomag jár próbaidő után, ami tartalmazza:
    • Alapbér
    • Műszakpótlék
    • Cafetéria
  • fizetésedet kiegészítheted még további bónusz juttatással is (max. 10% havonta)
  • kezdetben csak 2 műszakban kell dolgoznod
  • utazási támogatás is jár
  • modern, multinacionális környezetben dolgozhatsz egy családias hangulatú cégnél
  • hosszú távú munkád lesz egy stabil, gyorsan fejlődő vállalatnál

Feladataid lehetnek például:

  • Gyártósor melletti összeszerelés
  • Kézi anyagmozgatás
  • Gyártási dokumentáció elkészítése

Téged keresünk, ha:

  • van legalább 8 általános iskolai végzettséged
  • vállalod a több műszakos munkarendet (kezdetben 2 műszak, később 3 műszak)ű
  • nem akadály az álló munkavégzés
  • precízen dolgozol és megbízható munkavállaló vagy

Jól hangzik?
Kíváncsi vagy a további részletekre?
Akkor ne habozz, jelentkezz nálunk még ma!

Polgárdi, 8154 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021