Betanított Operátor - azonnali kezdéssel!

Tudod hogyan készül a műszaki kerámia? Könnyen megtanulhatod! Ügyes a kezed, sokoldalú, precíz és lendületes vagy és szeretnél egy jó csapatban dolgozni?

Azonnali kezdéssel keresünk hosszú távra betanított

OPERÁTOR kollégákat

EGY MŰSZAKOS ÉJSZAKÁS munkavégzésre

műszaki kerámiát gyártó partnerünkhöz Orosházára!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Műszaki kerámiaalkatrészek gyártása, összeszerelése, felületképzése, tényleges betanulással

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • 8 osztályos iskolai végzettség
  • Motivált és dinamikus személyiség, precíz, rendezett és önálló munkavégzés
  • Kézügyesség

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékkal
  • Kerámiakészítő - Operátor munkakör
  • 1 műszak (22:00-06:00)
  • 50% állandó műszakpótlék
  • Fix bér, fix beosztás
  • Jutalom rendszer
  • Cafeteria (SZÉP kártya, Edenred, Egészségpénztár)
  • Utazás támogatás: Buszbérlet -> 86%, Gépjármű -> 15Ft/Km
  • Lendületes csapat, családias légkör

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal, akár már a kiválasztás hetén
  • Munkavégzés helye: Orosháza
  • Műszakrend: 1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet úgy kérjük küldd el nekünk önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információkért hívj minket bizalommal: +36 20 252 1411

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Requirements:
Benefits:
  • Kerámiakészítő-Operátor munkakör

Orosháza
Full time
Primary school

Published on 12.01.2021