Pozíció leírása / Job description

Partnerünk jármű és gépipari alkatrészek gyártásával, fém megmunkálással, felületkezeléssel, készülékek gyártásával foglalkozik.

100%-ban magyar tulajdonú cég, erős, biztos háttérrel, nem csak Magyarországon, világszerte szolgálja ki partnereit járműipari termékeivel.

Fő feladataid lesznek:

  • gépipari alkatrészek forgácsolása,
  • alapmérések elvégzése kézi mérőeszközzel,
  • ellenőrzési tervek, dokumentáció pontos vezetése.

Elvárások / Requirements

Kiket keresünk? Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • műszaki véna,
  • gépkezelő tapasztalat,
  • 3 műszak vállalása.

Amit nyújtunk / Benefits

Szeretnél CNC gépkezelői tapasztalatot vagy netán végzettséget szerezni? Nálunk van rá lehetőség!

Jármű és gépipari alkatrészek gyártásával, fém megmunkálással foglalkozó Partnerünk saját állományába keresünk Veszkénybe BETANÍTOTT CNC GÉPKEZELŐ kollégákat azonnali kezdéssel.

Kollégáink türelemmel, nagyfokú szakértelemmel tanítják meg a szakmát, későbbiekben a lelkes jelentkezőknek lehetőségük lesz tanulmányi szerződéssel tanulni, megszerezni a végzettséget is.

Az ország egész területéről várunk munkatársakat, saját tulajdonú, 2 fős szobákban azonnal tudunk szállást adni!

Amit ajánlunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • tapasztalattól, végzettségtől függő versenyképes alapbér és egyéb juttatások
  • bejárás támogatása autóval
  • igény esetén szállás
  • fejlődési lehetőség

Randstad Hungária Kft. logó

Betanított gépkezelő - forgácsoló Veszkény

Veszkény, 9352 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021