Betanított gépkezelő

Partnerünkről:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnerünk BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ munkatársakat keres gravírozó gépek kezelésére

Főbb feladatok, munkák:

  • Emblémázásra előkészített termékek rendszerezése, előkészítése
  • Ajándéktárgyak, (pl. toll, öngyújtó, kulcstartó, irodai eszközök, bögre, konyhai eszközök) emblémázása gravírozó géppel
  • A kezelt gépek műszaki beállítása, paraméterezése, felügyelete
  • Legyártott termékek folyamatos ellenőrzése (minőség, darabszám)
  • Kész termékek előkészítése szállításra

Elvárások:

  • Kézügyesség
  • Terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Munkájára igényes személyiség
  • Önálló munkavégzés a betanított folyamatok alapján
  • Színlátás

Előny:

  • Szakmunkás vagy középfokú végzettség (műszaki előny)
  • Termelő, gyártó gépek beállításában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Grafikai programok alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Magyar tulajdonú cégnél, stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Biztonságos, modern, légkondicionált munkakörnyezet
  • 2 műszakos munkarend (6:00 – 14:30; 13:15-21:45) hétfőtől péntekig
  • Műszakokhoz igazítva céges buszt biztosítunk Érd Stop Shoptól

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület, Campona utca 1 – Harbor Park

Budapest

Published on 27.02.2020