Similar jobs like this one

Superbrands díjas földgázszolgáltató partnerünk megbízásából

betanított gázszerelő kollégát keresünk Kecskemétre

egy műszakos kedvező munkarendbe

Feladatok:

  •  A gázelosztó és csatlakozó vezetékek üzembe helyezése, gáztalanítása, valamint a beépített elzáró szerelvények és azok tartozékainak, műtárgyainak ellenőrzése, karbantartása, javítása és az üzemzavarok feltárása, elhárítása
  •  Mérő és nyomásszabályozó csere
  •  Gázhálózaton nyomásmérések végzése
  •  Készenléti szolgálatban való részvétel

Elvárások:

  •  Gázszerelői munkakörben szerzett tapasztalat: 0-3 év
  •  Elvárt végzettség: Gázvezeték- és készülékszerelői szakmunkás bizonyítvány vagy központi fűtés-víz- gázszerelői végzettség és /vagy tapasztalat a területen!
  •  B kategóriás jogosítvány
  •  Együttműködési készség, önálló munkára való alkalmasság, alapos  munkavégzés
  •  Jó fizikum

Nem feltétel, de előnyt jelent:

  • Nyomvonalas közmű szolgáltatás területén szerzett tapasztalatod van
  • Mestervizsga, PE/acél hegesztő minősítés vagy nyomásszabályozó állomás karbantartói vizsga

Amit kínálunk:

  •  Hosszú távú munkalehetőség, teljes bejelentés
  •  Teljesen felszerelt céges autó
  •  Vonzó juttatási csomag, melynek része a kiemelkedő cafetéria, és prémium
  •  Egészségbiztosítás, élet - és balesetbiztosítás
  •  Kiszámítható munkaidő
  •  Munkába járás támogatása
  •  Szakmai fejlődési lehetőség
  •  Releváns képzések támogatása
  •  Változatos munkakörnyezet
  •  Üdülési, sportolási lehetőségek
  •  Lakóhelytől távoli munkavállalás esetén a vállalat mobilitási programja keretében támogatja az új munkavállaló költözését, illetve lakhatását

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérlek, hogy önéletrajzod a küldd el a "Jelentkezem" gombra kattintva!

A hirdetéssel kapcsolatos további információkat a 06-30-555-9445-ös telefonszámon adunk!

Betanított gázszerelő (Kecskemét)

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 13.06.2021