Beszerző - Veszprém

Feladatok:

  • Nyersanyagok és alkatrészek készletszintjének fenntartása, nyomon követése
  • Gyártási tervek lekövetése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Napi jelentések készítése
  • Vevői igényeknek megfelelő nyersanyagok és komponensek biztosítása
  • Beszerzési osztállyal és gyártástervezőkkel való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség - felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Excel ismeret
  • Supply Chain területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, lelkiismeretesség

Előny:

  • Autóiparban szerzett releváns szakmai tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárás támogatás, iskolakezdési támogatás)
  • 13.havi juttatás
  • Sport-és szabadidős tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési-és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi autóipari Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül vagy a

03176@manatwork.hrszoftver.hu email címre!

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 5756-os telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Full time

Published on 17.01.2022