Beszerző (SMT terület) - Veszprém

Beszerző
(SMT terület)

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • A sorozatgyártáshoz szükséges alkatrészek beszerzése
  • Az árucikkek kezelése
  • Biztosítja az alkatrészek megfelelő időben és mennyiségben való rendelkezésre állását a projektcsapat igényeinek megfelelően
  • Kapcsolattartás a logisztika-és SQA területtel
  • Beszállítók értékelése és optimalizálása stratégiai terv szerint

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Elektronikai termékgyártás területén alapanyagok (diódák, IC-k, ellenállások, kondenzátorok, stb.) beszerzésében szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Határozott, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Kiváló számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs-és szervezőkészség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Veszprém
Full time
1 year

Published on 28.02.2020