Beszerző munkatársat keresünk (Kaposvár)

Légy részese közös sikereiknek és csatlakozz Megbízónkhoz!Büszké arra, hogy a 23 éve alapított Megbízónk az egyik leggyorsabban fejlődő építőanyag kereskedés Somogy megyében, folyamatosan bővülő sajátosságokkal és egyediségekkel, mint például az egész országban egyedi tető bemutató mintaparkuk vagy tetőszerkezet gyártó gépsoruk. Számukra a legfontosabb: Vásárlóik bizalma és elégedettsége.Megbízható, stabilan fejlődő cégük keresi Beszerző munkakörbe a pályázók jelentkezését.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
• Szeretnél egy jó hangulatú, fiatalos csapat tagja lenni
• Nyitott vagy az új ismeretek befogadására és elsajátítására
• Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képességek birtokában állsz
• Mindig udvarias és segítőkész vagy az ügyfelekkel és a munkatársaiddal
• Megbízhatóság és kötelességtudat jellemez téged
• Otthonosan mozogsz a számítógépek világában

Főbb feladatok, munkák:

• A portfolióikba tartozó termékek megrendelése a beszállító partnereiktől
• Folyamatos kapcsolattartás a beszállítói partnereikkel
• Termékek bevételezése és egyéb vele járó adminisztrációs feladatok
• Beszerzési kampányok megszervezése és koordinálása
• Beszerzési feltételek nyomon követése, tárgyalása a beszállító partnerekkel
• Együttműködés az árképzés folyamatában

Előnyök:

• A beszerzés területén szereztél szakmai tapasztalatot
• Tudsz angolul vagy más nyelveken
• Ismered az építőanyagok világát
• Rendelkezel szakirányú végzettséggel
• Jártas vagy már valamilyen vállaltirányítása rendszerben

Kaposvár
Full time

Published on 19.01.2021