Beszerző munkatárs

A német Bader csoportba tartozó, magas minőségű kapcsolószekrények és gépburkolatok gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk

Beszerző munkatársat

keres pécsi gyártóüzemébe.

Feladatok:

  • Optimális készletszintek meghatározása és biztosítása
  • Integrált rendszerben a törzsadat állomány karbantartása
  • Diszpozíciós listák feldolgozása
  • Kritikus pontok ill. termékek azonosítása, belső folyamatok fejlesztése
  • Kapcsolattartás társterületekkel, beszállítókkal, anyavállalattal
  • Operatív beszerzői feladatok
  • Árajánlat bekérése
  • Beszállítók ajánlatainak kiértékelése, összehasonlítása
  • Megrendelések kiküldése bel- és külföldi beszállítók részére
  • Megrendelési folyamatok nyomon követése
  • Anyagigények követése, törzsadat karbantartás integrált ügyviteli rendszerben (ProAlpha)
  • Riportok, kimutatások, kalkulációk készítése

Elvárás:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség gazdasági és/vagy műszaki területen
  • Legalább 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (preferáltan gyártó területen hasonló pozícióban)
  • Integrált ügyviteli rendszer ismeret (ProAlpha)
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Német nyelvtudást társalgási szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, kezdeményező személyiség
  • Analitikus, és problémamegoldó szemléletmód

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések támogatása
  • Változatos feladatok, kihívással teli munkakör

Pécs
Baranya
Full time
1 year
Vocational school

Published on 14.10.2020