Beszerző (Expeditor) - Kecskemét

Feladatok:

  • A megrendelések teljesítéséhez szükséges anyagok, alkatrészek diszponálása
  • A termeléshez szükséges anyagok, alkatrészek és részegységek keretszerződések alapján történő beszerzése
  • Beszerzési igények, áttárolási megrendelések létrehozása, kezelése
  • Diszpozíciós listák feldolgozása
  • Hiányalkatrészek nyomon követése, változások feldolgozása
  • Anyagtörzsek karbantartása az QAD-ban
  • Utómunkák kezelése
  • Biztonsági készletek ismétlődő felülvizsgálata, raktárkészletek folyamatos értékelése
  • Szállítási határidők követése
  • Reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás a stratégiai beszerzéssel és a külső beszállítókkal

Elvárás:

  • 1-2 év hasonló munkakörben és autóiparban szerzett tapasztalat
  • Német és angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Minimum középfokú végzettség
  • QAD/MFG Pro ismeret előny
  • Ügyeleti rendszer vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye: Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét a megadott e-mail címre!

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time
2 years
Secondary school

Published on 15.07.2020